وجود روسیه آمریکا تحقیقات تلویزیون

وجود: روسیه آمریکا تحقیقات تلویزیون دونالد ترامپ ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه مامور پلیس به اتهام قتل سارق

به گزارش جام جم، 12 اسفند 93، ماموران گشت کلانتری جنت آباد، هنگام گشتزنی به دو سرنشین یک دستگاه پراید که کنار خیابان توقف کرده بود، مشکوک شدند. یکی از سرنشینان

محاکمه مامور پلیس به اتهام قتل سارق

عبارات مهم : سرباز

افسر پلیس به اتهام قتل سارق خودرو، پای میز محاکمه ایستاد و از خود دفاع کرد.

به گزارش جام جم، 12 اسفند 93، ماموران گشت کلانتری جنت آباد، هنگام گشتزنی به دو سرنشین یک دستگاه پراید که کنار خیابان توقف کرده بود، مشکوک شدند. یکی از سرنشینان مردی جوان بود که از ماشین پیاده شده است و مشغول وارسی خودروی پارک شده است دیگری بود. ماموران دستور ایست دادند، ولی متهم با دیدن آنها، بلافاصله سوار ماشین شد و همراه همدستش پا به فرار گذاشت.

پس از چند کیلومتر تعقیب و گریز و شلیک چند تیر هوایی، خودروی پلیس جلوی سارقان پیچید و آنها را متوقف کرد. سرباز و افسر کلانتری از ماشین پیاده شدند و سرباز با کلاشینکف یک تیر هوایی شلیک کرد. یکی از سارقان از ماشین پیاده شد، ولی سارق دیگر دنده عقب گرفت و درحالی که قصد فرار داشت، با شلیک گلوله از سوی افسر پلیس مجروح شد و جان باخت.

محاکمه مامور پلیس به اتهام قتل سارق

این افسر بعد از تکمیل تحقیقات در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام قتل عمد پای میز محاکمه ایستاد و در برابر درخواست قصاص اولیای دم گفت: «منطقه ای که با سارقان روبه رو شدیم، جرم خیز هست. بعد از توقف ماشین نیز از داخل آن اموال سرقتی کشف شد. من در مسیر تعقیب و گریز چند گلوله شلیک کردم که به شیشه و پلاک ماشین خورد. در لحظه اتفاق اصلا قصد قتل نداشتم و هنگامی که راننده دنده عقب گرفت، اسلحه را به سمت پایین گرفته بودم که ناگهان گلوله شلیک شد. چند ثانیه بعد، سارق مجروح در ماشین را باز کرد و روی زمین افتاد.»

این جلسه جهت اخذ بیانات شاهدان ماجرا تجدید و صبح دیروز از سر گرفته شد. در ابتدا افسری که در خودروی پلیس حضور داشت، به عنوان شاهد اول در جایگاه ایستاد و گفت: «آن روز پنج کیلومتر تعقیب و گریز انجام دادیم و بسختی توانستیم جلوی خودروی سارقان بپیچیم. اول سرباز یک تیر هوایی شلیک کرد، ولی بعد از آن راننده به قصد فرار دنده عقب گرفت که در این لحظه همکارم (متهم) از وحشت شلیک کرد.» سپس سرباز گفت: «وقتی سارق دنده عقب گرفت، تعادل افسر (متهم) به هم خورد و گلوله از تفنگ شلیک شد.»

به گزارش جام جم، 12 اسفند 93، ماموران گشت کلانتری جنت آباد، هنگام گشتزنی به دو سرنشین یک دستگاه پراید که کنار خیابان توقف کرده بود، مشکوک شدند. یکی از سرنشینان

متهم نیز بعد از شنیدن این اظهارات، بار دیگر خود را بی گناه دانست و بر شلیک شدن ناگهانی گلوله تاکید کرد.

حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

واژه های کلیدی: سرباز | ماشین | گلوله | در ماشین | تعقیب و گریز | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs